Genel 24 HAZİRAN 2010 / 08:27

Dakikası 6,5 kuruştan konuşmaya devam

Türk Telekom'la konuşmanın dakikası 6,5 kuruş

Türk Telekom “Ev Avantaj Uluslararası 6,5 Kuruş” kampanyası eylül sonuna kadar devam ediyor.Türk Telekom’un Ev Avantaj tarifeleri kapsamındaki müşterileri Eylül ayı sonuna kadar, 1. Kademe uluslararası sabit telefon görüşmelerini “Ev Avantaj Uluslararası 6,5 Kuruş” kampanyası kapsamında dakikası tüm vergiler dahil 6,5 kuruştan yapabilecekler.

Türk Telekom, Ev Avantaj tarifelerini yurtdışı aramalar için de avantajlı hale getiren “Ev Avantaj Uluslararası 6,5 kuruş” kampanyasının süresini Eylül ayı sonuna kadar uzattı. Kampanyada, Ev Avantaj tarifeleri kapsamındaki Türk Telekom müşterileri, 1. Kademe uluslararası sabit telefon görüşmelerini dakikası 6,5 kuruştan yapabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun