Genel 10 EKİM 2010 / 06:43

Daha estetik, daha verimli, daha çevreci

Estap kabinlerde klasik anlayışın ötesine geçen estetik ürünler de sunuyor.

Estap kabinlerde klasik anlayışın ötesine geçen estetik ürünler de sunuyor.


İlk bakışta bilişim sistemlerini korumak üzere tasarlanmış çağdaş birer dolap görünümünde olan kabinetler, sistemlerin sağlıklı havalandırmasından kablo karmaşasının azaltılmasına kadar birçok fonksiyonu da üstleniyor. Ve artık eskisine çok daha estetik ve modern ofis ortamlarına daha uyumlu.

Bu konuda ve Estap'ın fuarda öne çıkardığı ürünler hakkında bilgiler aldığımız Estap Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan İslamoğlu, şunları söyledi: "Veri merkezi çözümleri son yılların gözde yatırım şekillerinden biri. Bu fuarda da veri merkezi çözümlerimizi sergiliyoruz. Diğer yandan bakır kablo kullanımı eskiye göre artık daha az seviyede. Daha hızlı veri transferi olanağı sağlayan fiber altyapı çözümleri gündemde. Bu eğilimin ışığında bizim de ODF çözümlerimiz var. Bununla ilgili ciddi bir pazar var. Bununla ilgili yeni ürünlerimiz var. ODF tarafında, veri merkezi tarafında ve telekom tarafında komple bütünleşik ürün ve çözümler sunması gerekiyor. Konvansiyonel BT kabinetinden farklı ürün grupları bunlar. İçinde birtakım modüllerin bütünleştirilerek müşteriye tedarik edilmesi gerekiyor. Metaldan imal edilmiş dolaplardan, kabinetlerden çok içerisinde yüksek teknoloji barındıran, modern ofis mobilyası niteliğinde çevreci ürünler bunlar. Ofisler giderek küçülüyor. Daha estetik görünümlü ürünlere talep var. Buna yönelik çalışmalarımızı da fuarda sergiliyoruz."

Estap'ın standı Salon 3 A06'da.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun