Genel 20 KASIM 2009 / 08:32

Creative kulağınıza hitap ediyor

Creative'in yeni kulaklıkları tüketiciye kaliteli bir müzik keyfi yaşatıyor.

Creative'in yeni kulaklıkları tüketiciye kaliteli bir müzik keyfi yaşatıyor.


Creative HQ-1400, dinlediğiniz müziğin keyfine tam olarak varabilmeniz ve detayları kaçırmamanız için 40mm Neodymium ses sürücüsüyle donatıldı. Kadife kaplı kulaklıklarıyla uzun süreli müzik zevkinizde kulağınıza bir rahatsızlık vermeyerek, konforu maksimuma çıkarıyor.

Ses kalitesinin yanı sıra şık piyano siyahı dış tasarımı ve kafa bandı ile de dikkat çekiyor. Creative HQ-1400'ün en önemli özelliklerinden biri de kulaklığınızın kafanıza tam oturmasını sağlayan ekstra kafa bandı. Bu sayede kulaklığınızın kafanızdan kayması veya tam oturmaması neredeyse imkansız hale geliyor. 3m uzunluğundaki kablosu ile de hareket kolaylığı sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun