Genel 06 OCAK 2009 / 13:11

Consumer Electronics Show hasreti bitiyor

Dünyanın en kapsamlı tüketici elektroniği fuarı olarak kabul edilen CES'in 2009 etkinliği 8-11 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek.

Dünyanın en kapsamlı tüketici elektroniği fuarı olarak kabul edilen CES'in 2009 etkinliği 8-11 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek.


Tüketici elektroniği endüstrisini büyütmek amacıyla yola çıkan CES’in (Consumer Electronics Show) 7 Ocak Çarşamba günü açılış konuşmasını yapacak isim Microsoft CEO’su Steve Ballmer olacak.


CES'in bu yıl, 2,700’den fazla katılımcısı olacak. Bu katılımcıların 300'ü fuara ilk kez bu sene katılacak. Blockbuster, Chumby, Electronic Arts, Eye-Fi, Huawei, Hyundai/Kia, Mattel, ooma, Phoenix Technology, PricewaterhouseCoopers ve Verizon Wireless bunlardan bazıları. Ziyaretçilere, 30 değişik ürün ve içerik kategorisindeki tüm yenilikleri 160 bin metrekarelik bir alanda görme imkanı sunulacak. Fuar boyunca 500 uzman konuşmacıyla 200 konferans gerçekleştirilecek.


40 yılı aşkın süredir düzenlenen CES fuarına katılmak için Tüketiciği Elektroniği endüstrisinde profesyonel olarak yer almanız gerekiyor.  CES 2009'da bizlere birçok yeni teknoloji ve ürün sunulacak. Samsung, dünyanın bugüne kadar üretilen en küçük televizyonu tanıtacak. Üç boyutlu televizyon görüntüleme sistemleri sergilenecek. Yahoo ve Intel ortak yapımı internet bağlantılı TV prototipleri ilk kez CES’te gösterilecek. Ev sinema sistemleri, oyun,  home networking, kablosuz, araç içi teknolojisi, gelişen teknolojiler ve ses gibi bir çok tüketici elektroniği sektörü fuarda yer alacak.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun