Genel 08 NİSAN 2010 / 07:42

Compro'ya "Dinamik Altyapı" sertifikası

Türkiye'den Compro A.Ş., IBM'in "Dinamik Altyapı" sertifikasına sahip ilk firma oldu.

Türkiye'den Compro A.Ş., IBM'in "Dinamik Altyapı" sertifikasına sahip ilk firma oldu.


Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji firmalarından biri olan IBM Çözüm Ortağı ve Compro Bilgi Teknolojileri A.Ş., IBM'in Dinamik Altyapı sertifikasını almaya hak kazandı. Şubat ayında IBM'den "Yılın Power Sistemleri Çözüm Ortağı" ödülünü alan Compro, Türkiye'de Dinamik Altyapı sertifikasını alan ilk şirket unvanına sahip olurken, Avrupa ülkeleri arasında 4. CEEMEA (Orta Avrupa, Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Afrika) bölgesinde ise 6. sırayı aldı.

Dinamik altyapı, teknolojilerin birbiriyle iletişim kurabildiği bütünleşik dünyada, şirketlerin, gelişen akıllı iş altyapılarını, esnek, güvenli ve iyi yönetilebilen BT altyapılarıyla bütünleştirilmesine olanak sağlıyor. Bilişim sektöründeki on yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine yenilikçi çözümler sunan Compro, Dinamik Altyapı teknolojisi sayesinde, hizmetlerin geliştirilmesi, maliyetlerin düşürülmesi ve risklerin yönetilmesine odaklanarak, büyük ve orta ölçekli işletmelerin çalışma yöntemlerini ve BT altyapılarını geliştirmeyi hedefliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun