Genel 29 KASIM 2010 / 14:47

COMPEX Fuarı yeni konseptiyle ses getirmeye hazırlanıyor

Bu yıl itibariyle konsepti değişen COMPEX Fuarı, dijital eğlence ve oyun fuarına dönüşüyor.

Bu yıl itibariyle konsepti değişen COMPEX Fuarı, dijital eğlence ve oyun fuarına dönüşüyor.


Bu yıl 35’nci kez düzenlenecek olan COMPEX Fuarı, 2010 yılında yeni bir fikirle ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. COMPEX, bu yıldan itibaren “COMPEX/GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı” adı altında 2 Aralık Perşembe günü Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

2-5 Aralık tarihleri arasında, uluslararası çevrimiçi oyun şirketlerinin de katılımıyla açılacak olan fuarda Türk Telekom, TTNET, Sobee, Avea, Toshiba, Sony, Asus, Lenovo, Dell, Alienware ve Nintendo gibi şirketler dijital oyun sektöründeki son yeniliklerini tanıtacak.

Ödüllü turnuvalar ve yeni oyun tanıtımlarının da yapılacağı fuara katılmak için bu adresten ücretsiz davetiye edinebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun