Genel 17 EKİM 2008 / 12:07

COMPEX 20 Kasım'da başlıyor

Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen COMPEX Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 33’ncü kez ziyaretçileriyle buluşacak.

Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen COMPEX Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 33’ncü kez ziyaretçileriyle buluşacak.


Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda 300’ü aşkın yerli ve yabancı marka ve şirket son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulacak. Bilgisayar şirketleri, yazılım ve donanım üreticileri, telekomünikasyon şirketleri, internet şirketleri, navigasyon cihazları, web portalları, dijital iletişim servis sağlayıcıları, dijital fotoğraf makineleri ve gereçleri üreticileri, çift sim kartlı cep telefon ithalatçıları, akıllı ofis ve dijital yaşam teknolojileri, dijital teknolojiyi kullanan beyaz eşya üreticileri, eğitim şirketleri ve medya kuruluşlarının yer alacağı 20 - 23 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek fuara 100 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Ana sponsorluğunu Türk Telekom’un, İnternet Altyapı sponsorluğunu ise TTNet’in yaptığı COMPEX 2008, bu yıl da birçok yeniliğe ev sahipliği yaparken, ziyaretçiler fuar merkezinde yer alacak olan Resmi Mağaza Sponsoru Media Markt’ın 600 metrekarelik geniş mağazasından çok özel ürünleri, çok özel fiyatlara satın alabilecek.


www.compex.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun