Genel 10 EYLÜL 2009 / 09:41

Çizdiğinizi ekrana taşıyın

Genius yeni grafik tableti EasyPen i405'i duyurdu.

Genius yeni grafik tableti EasyPen i405'i duyurdu.


Pek çok amatör ve profesyonel tasarımcı, yaratıcılıklarını tam anlamıyla hayata geçirip hayal ettiklerini bilgisayar monitörüne aktarmak için artık fare yerine grafik tabletleri kullanıyor. Sanki bir kâğıda çizermiş gibi grafik tablet üzerinde yaptığınız bütün çizimler anında ekranınıza yansıyor. Böylece elle çizim yapmanın sağladığı esnekliği yaşarken fare kullanımının getirdiği zorluklardan da kurtulmuş oluyorsunuz.

Genius'un ürettiği yeni grafik tablet EasyPen i405 size bir takım yenilikler de sunuyor. Mesela pek çok uygulamaya kısa yollarla ulaşıp çalışmanızı da hızlandırabiliyorsunuz. EasyPen i405'in üzerinde bulunan tam 28 adet kısayol tuşu sayesinde ofis ve internet uygulamalarına ulaşmanız kolaylaşırken, bu kısayol tuşlarını aynı zamanda dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz.

EasyPen i405 grafik tabletin çalışma alanı tam 1024 farklı basınç hassasiyeti seviyesine sahip. Böylece aynı bir kara kalem çalışmasında olduğu gibi farklı kalınlıklarda ve farklı ton değerlerinde çizimler yapabiliyorsunuz. 10 x 14 cm boyutlarında çalışma alanına sahip olan EasyPen i405 grafik tableti; e-postalarınızı yazarken ve imzalarken, MSN yazışmalarınız esnasında veya ofis programlarıyla birlikte de kullanabilirsiniz. EasyPen i405, Windows Vista'nın el yazısı tanıma özelliğiyle tam uyumlu olarak çalışabiliyor.

Tablet hem Windows hem de MacOS işletim sistemiyle tam uyumlu olarak çalışıyor. Bilgisayara USB arabiriminden bağlanan EasyPen i405 grafik tabletin kutusundan iki adet yedek kalem ucu da çıkıyor.

http://www.geniusnet.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun