Genel 14 HAZİRAN 2010 / 06:33

Cisco TelePresence Dünya Kupası'nda

Cisco, 2010 Dünya Kupası'nı TelePresence toplantı sistemi ile karşıladı.

Cisco, 2010 Dünya Kupası'nı TelePresence toplantı sistemi ile karşıladı.


Spor kanalı ESPN, Cisco TelePresence sistemini kullanarak canlı ve banttan maç yayınlarının yanı sıra Güney Afrika'da düzenlenen 2010 FIFA Dünya Kupası'nda futbolseverleri takımlar, oyuncular ve teknik direktörlerle bir araya getirecek.

ESPN, Cisco Telepresence sistemi ile televizyonda kullanılan görüntüleri daha verimli ve ekonomik bir şekilde dağıtırken, aynı zamanda futbol severlerin yaşadığı tecrübeyi de bir adım öteye taşıyacak.

Tüm bunların yanı sıra Güney Afrika'da Cisco TelePresence toplantı sisteminin uygulanması ile ESPN, ziyaret eden ülke liderleri, teknik direktörler, oyuncular ve futbolseverler ile uzaktan röportajlara ev sahipliği yapabilecek.

Cisco Telepresence sistemi kullanılarak yapılan röportajlar daha sonra ESPN'in web sitelerinden izlenebilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun