Genel 20 OCAK 2009 / 09:52

Cisco NAC Seminerleri devam ediyor

S&T Türkiye'nin düzenlediği 'Cisco NAC Seminerleri'nin yeni durağı İzmir.

S&T Türkiye'nin düzenlediği 'Cisco NAC Seminerleri'nin yeni durağı İzmir.

S&T Türkiye tarafından düzenlenen Cisco NAC Seminerleri Anadolu turuna devam ediyor. Seminerlerin üçüncüsü, 27 Ocak Salı günü İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleşecek.


Katılımcıları Cisco uzmanlarıyla buluşturan etkinlik, en yeni BT güvenlik eğilimlerini aktarmayı hedefliyor. Ayrıca katılımcılara birbirleriyle tecrübelerini paylaşma ve son teknoloji güvenlik çözümlerini değerlendirme olanağı sunuluyor.


Seminerde, Cisco NAC çözümünün out-of-band ve inband konumlandırılması, misafir kullanıcılar için pozisyonlanması ve önerilerin yanı sıra Cisco Security Agent ile bütünleştirilmesi anlatılacak. Cisco Systems Bölge Pazarlama Yöneticisi Haluk Koçak'ın Cisco Systems hakkında yapacağı sunumla başlayacak etkinlikte, daha sonra sırasıyla S&T Türkiye Ağ ve Güvenlik Ürünleri Satış Uzmanı Mustafa Sert "S&T ve Güvenlik Çözümleri", S&T Türkiye Güvenlik Teknolojileri Danışmanı Serkan Özden ise "Cisco Systems" başlıklı sunumlar yapacaklar. Seminerde ayrıca canlı NAC demosu da yapılacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun