Genel 13 NİSAN 2010 / 08:53

Cisco İstanbul'u tercih etti

Cisco'nun Orta Asya'daki iş ortakları İstanbul'da bir araya geldi.

Cisco'nun Orta Asya'daki iş ortakları İstanbul'da bir araya geldi.


Cisco'nun aralarında Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan'ın bulunduğu beş Orta Asya ülkesinden 35 ortağının temsilcileri İstanbul'da gerçekleştirilen iki günlük konferansta bir araya geldi.

Orta Asya pazarının dinamikleri doğrultusunda yeni stratejiler geliştirerek atılması gereken adımların belirlenmesi için yapılan bu etkinliğin önemine dikkat çeken Cisco Orta Asya Bölgesi Genel Müdürü Ali Kuralkan, toplantıyla ilgili şöyle konuştu: "Hızla gelişen Orta Asya bölgesi petrol ve gaz üretimi konusunda çok önemli bir merkez. Özellikle son dönemde söz konusu ülkelerde e-devlet ve BT alanındaki proje yatırımları giderek artıyor. Türkiye'deki BT şirketleri de bölgeye yatırım yaparak aktif rol üstlenmeye başladılar. Bu nedenle Cisco olarak bölgede var olan ortaklıklarımızı güçlendirmek, yenilerine imza atabilmek ve en son teknolojilerimizi Orta Asya pazarına taşıyabilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun