Genel 16 ARALIK 2009 / 14:43

Cisco'dan sanallaştırmaya mimari yaklaşım

Cisco, sanallaştırma ve bulut mimarisi konusundaki güncel bilgileri paylaştığı toplantıda, 'Unified Computing System' çözümünü tanıttı.

Cisco, sanallaştırma ve bulut mimarisi konusundaki güncel bilgileri paylaştığı toplantıda, 'Unified Computing System' çözümünü tanıttı.


Sanallaştırma ve bulut mimarisini tartışmak ve en güncel bilgileri paylaşmak amacıyla 16 Aralık'ta Swiss Otel'de gerçekleştirilen 'Unified Computing System' etkinliğinde, Cisco Başkan Yardımcısı ve Türkiye Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ve Cisco Kıdemli Teknoloji Danışmanı Frank D'Agostino ev sahipliği yaptı.

Konuya ilişkin olarak etkinlikte, Cisco MDS 9134 Çok Katmanlı Ortam Anahtarı ve Cisco MDS 9000 Ailesi 8-Gbps Fibre Channel Anahtarlama Modülleri tanıtıldı.

Sanallaştırma ve bulut mimarisinin bilişim sektörünün en önemli gündem maddelerinden biri haline geldiği günümüzde Cisco, Unified Computing System çözümü ile veri merkezi altyapısına mimari bir yaklaşım getirerek sanallaştırmanın önemli avantajlarının kullanılmasını sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun