Genel 14 AĞUSTOS 2008 / 14:44

Cisco'dan KOBİ'lere Linksys adımı

Cisco, Linksys’in Küçük İşletmeler Kanal Ortağı Programı kapsamındaki hizmetleri ve varlıkları, ödüllü Cisco Kanal Programı’na dahil ediyor.

Cisco, Linksys’in Küçük İşletmeler Kanal Ortağı Programı kapsamındaki hizmetleri ve varlıkları, ödüllü Cisco Kanal Programı’na dahil ediyor.


Cisco’nun bu hamlesi ile Linksys’in Business Series ürünleri Cisco’nun KOBİ’lere (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler) yönelik portföyüne eklenecek ve daha fazla ürünün sunulmasıyla Cisco’nun iş ortaklarına gelirlerini artırma fırsatı sağlanacak. Linksys’in 20 binin üzerindeki iş ortağı da böylece Cisco Kanal Programı’nın bir parçası olma fırsatına sahip olacak. Linksys, Cisco’nun tüketicilere yönelik çözümlerini perakende ve çevrimiçi mağazalarda sunan birimi olmaya devam edecek. Linksys’in iş ortaklarının Cisco Kanal Programı’na kolayca geçebilmeleri için atmaları gereken adımlar arasında kullanıcı kimlik numarası edinilmesi, programlara erişim için şifre oluşturulması ve 30 dakikadan kısa sürede tamamlanabilen kayıt formunun doldurulması bulunuyor. İlgili onaylar 48 saat içerisinde veriliyor. Kaynaklara sürekli erişim sağlayabilmeleri için Linksys İş Ortağı Bağlantısı (Linksys Partner Connection / LPC) üyelerinin 16 Eylül 2008 tarihine kadar Cisco Kayıtlı İş Ortağı olması gerekiyor. Bilgi için: www.cisco.com/go/linksyspartner

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun