Genel 19 ŞUBAT 2010 / 11:13

Cisco birleşik sistem mimarisini tanıttı

Cisco'nun Unified Computing System çözümleri Ankara'da tanıtıldı

Cisco'nun Unified Computing System çözümleri Ankara'da tanıtıldı


Cisco, Türkiye'deki yetkili Unified Computing iş ortağı olan Probil ile birlikte Ankara'da düzenlediği etkinlikte, veri merkezlerindeki kaynakları birbirine bağlayarak bilgisayarları, ağı, depolamaya erişimi ve sanallaştırma kaynaklarını tek sistemde toplayan Unified Computing System mimarisini tanıttı. Ağ, sunucu, veri depolama ve sanallaştırmayı tek platformda buluşturan Unified Computing mimarisi hem veri merkezinin toplam maliyetini düşürerek iş verimliliğini artırıyor hem de enerjinin etkin kullanımına imkan tanıyor.

Veri merkezi altyapısına mimari bir yaklaşım getiren Unified Computing sistemi sanallaştırmanın önemli avantajlarının kullanılmasını sağlıyor. Bu sistem ile bilgi işleme, ağ, depolama erişimi ve sanallaştırmayı modüler bir mimari ile bir araya getirip tek bir noktadan yönetmek mümkün olabiliyor. Unified Computing System, sanallaştırılmış ortamların ölçeğini ve performansını yükseltirken veri merkezlerinde de verimliliği artırıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun