Genel 08 TEMMUZ 2009 / 07:53

Cisco’dan küçük işletmelere yeni çözümler

Cisco, Small Business ve Small Business Pro serilerindeki ürün sayısını 100’e çıkardı.

Cisco, Small Business ve Small Business Pro serilerindeki ürün sayısını 100’e çıkardı.


Cisco Small Business segmentinde yeni ürünlerini duyurdu. Cisco, verimlilik ve tasarruf sağlayan yeni teknoloji leriyle küçük işletmelerin rekabette öne geçmelerine ve verimliliklerini artırmalarına destek olmayı hedefliyor.

Yeni Cisco Small Business çözümleri şöyle;


Cisco ESW 500 serisi anahtarlarYüksek performanslı ethernet anahtarlar, ağdaki arızalanmaları ve iş akışındaki aksaklıkları azaltarak küçük işletmelerin taleplerini karşılama süresini kısaltıyor ve verimliliklerini artırıyor.


Cisco SPA8800 IP Telefon Ağ geçidiKüçük işletmelerin açık kaynaklı IP PBX'lerini mevcut analog telefon ve faks cihazlarına bağlamalarını sağlayan düşük maliyetli bir çözüm.


Cisco PVC300 IP CameraBu IP tabanlı kamera güvenlik çözümü, ofis ortamının internet bağlantısı olan mobil telefonlar da dahil olmak üzere her tür cihazdan gözetlenebilmesini sağlıyor.


Cisco Smart Business Communications System Sürüm 1.5 Çalışanları ve müşterileri her zaman her yerden birbirine bağlayan bir iletişim ve işbirliği sistemi.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun