Genel 04 MART 2010 / 14:36

Çıktı almak için uzaklara gitmeyin

Samsung, yeni siyah beyaz yazıcısını tanıttı.

Samsung, yeni siyah beyaz yazıcısını tanıttı.


ML-1660, kolay kullanım ve tek dokunuş gibi yeni özellikleri sayesinde kullanıcılara sezgisel baskı deneyimi yaşatıyor. Az yer kaplayarak; ev ofisler, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel kullanımlar için de ideal bir tercih oluşturuyor.

Samsung, yeni ML-1660 yazıcısında kullanım kolaylığı sağlayan "tek-dokunuş" özelliğini sunuyor. Ekran tuşları, kullanıcılara bilgisayarlarının ekranında tuşa dokundukları anda gördüklerini hızlı ve kolayca yazdırma imkânı sağlıyor. Soft Power tuşu, yazıcının arkasında değil, ön panelinde yer alıyor ve bu da yazıcıyı açıp kapatmayı kolaylaştırıyor.

Dakikada 16 sayfa yazdırma hızıyla ve ilk sayfayı 8.5 saniyeden daha az sürede yazmasıyla ML-1660, günlük yazıcı ihtiyacı olan profesyonellere ve öğrencilere yüksek kalite ve dayanıklılık sunuyor.

Yeni modeller Nisan ayı itibarıyla Türkiye'de satışa sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun