Genel 29 EYLÜL 2008 / 10:48

Çift performanslı yeni oyuncu ile uykusuz geceler

ASUS, oyun serisi dizüstü bilgisayarların yeni modeli G70 ile mobil oyun dünyasında yenilikler hedefliyor.

ASUS, oyun serisi dizüstü bilgisayarların yeni modeli G70 ile mobil oyun dünyasında yenilikler hedefliyor.


G70 çift grafik motoru, çift sabit disk yuvası ve çift fan sistemi başta olmak üzere en önemli sistem bileşenlerindeki çift yapısıyla çarpıcı bir performans vaat ediyor. G70’te, iki tane bağımsız Nvidia 8700M GT grafik motoru bulunuyor. SLI teknolojisine paralel olarak çalışan ve 1024 MB GDDR3 fiziksel bellekle donatılmış olan G70, oyunlarda akıcı ve kesintisiz görüntü performansı sunmak üzere tasarlanmış. Toplamda 640 GB kapasiteye kadar destekli depolama için iki sabit disk sürücü yuvası bulunan yeni model, yeterince depolama alanı bulunmasının yanı sıra oyun içeriklerinin diğer ortam ve dosyalardan ayrı tutulması için de ek bir seçenek sunmuş oluyor.


Intel Core 2 Extreme işlemci kullanan G70, kullanıcıların birçok özelliğini yönetebildiği ve Standard, Turbo ve Turbo Extreme CPU performans seviyelerini seçebildiği ASUS Direct Console yazılımına sahip. Dizüstü oyun bilgisayarı olarak tasarlanan G70, 17 inç WUXGA (1920x1200) Tam HD ekran özelliklerini taşıyor. G70'te Dolby Home Theater teknolojisi ve Altec Lansing hoparlörler kulanılmış. Üç boyutlu çevreleyen ses etkisi için de hoparlörler dört köşeye stratejik olarak yerleştirilmiş. Oyun ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmış olan G70, altıgen ve alüminyum dokularına ek olarak  işlevsel etkileşimli LED aydınlatma sistemi ile de dikkat çekiyor.


www.asus.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun