Genel 03 EYLÜL 2010 / 14:43

Chrome'un yeni yaşı geliştirilmiş sürümüyle kutlanıyor

Google web tarayıcısının ikinci doğum gününde Chrome 6'yı piyasaya sundu.

Google web tarayıcısının ikinci doğum gününde Chrome 6'yı piyasaya sundu.


Chrome tarayıcı piyasasına ve hayatımıza gireli iki yıl oldu. Kısa sürede tarayıcı pazarında kendine sağlam bir yer edinen Chrome yeni yaşına yeni sürümüyle giriyor.

Chrome 6'da kullanıcı arayüzünün geliştirildiği görülüyor. Araçların web içeriğine daha iyi uyum sağladığı kısa sürede fark edilebiliyor. Tabii her tarayıcı güncellemesinde duymak isteyeceğimiz gibi, Chrome'un hızı artırıldı.

Chrome kullanmıyorsanız ya da güncellemesini beklemek istemiyorsanız http://www.google.com/chrome adresinden Windows, Mac ve Linux uyumlu yeni sürümü indirebilirsiniz.

Son rakamlara göre Google'ın tarayıcısı Ağustos ayında Safari'yi geçerek yüzde 7 buçukluk pazar payıyla üçüncü sıraya yerleşti. Minimal arayüzüyle kullanıcıların kısa sürede tercih ettiği tarayıcı, yeni sürümünde de tasarımda sadeliği tercih ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun