Genel 28 NİSAN 2010 / 09:03

Chavez Twitter'a hükmetmek istiyor

Venezüella Başkanı Hugo Chavez sadece Twitter'a katılmak değil aynı zamanda siteye hükmetmek istiyor.

Venezüella Başkanı Hugo Chavez sadece Twitter'a katılmak değil aynı zamanda siteye hükmetmek istiyor.


Bloomberg kaynaklı habere göre, dünyanın en muhalif liderlerinden biri olan Venezüella Başkanı Hugo Chavez şu sıralar Twitter'a katılmayı planlıyor. Ancak başkan sadece katılmak değil, aynı zamanda hükmetmek istiyor. Ülkenin telekomünikasyon sorumlusu Diosdado Cabello, "Yoldaş Chavez sosyalizm mücadelesini Twitter'dan sürdürecek. Bu yüzden en kısa zamanda kendisine bir hesap açacak. Eminim ki takipçi konusunda başkan rekor kıracaktır" açıklamasında bulundu.

Chavez Mart ayında Sky News'e yaptığı açıklamasında kendisine getirilen eleştirilere cevap vermek ve destekçileriyle etkili bir iletişim kurmak için interneti kullanacağını söylemişti. Chavez, "Mücadelemi internette de sürdüreceğim ve gerekirse düşmanlarıma bu yolla cevap vereceğim" demişti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun