Genel 08 OCAK 2009 / 09:35

CES 2009'da neler konuşulacak?

CES 2009 boyunca teknoloji dünyasının önde gelen isimleri konuşmalarında gündemi değerlendirecek, gelecek öngörülerinde bulunacaklar.

CES 2009 boyunca teknoloji dünyasının önde gelen isimleri konuşmalarında gündemi değerlendirecek, gelecek öngörülerinde bulunacaklar.Bugün Türkiye saatiyle 18:30’da Tüketici Elektroniği Derneği (CEA) Başkanı ve CEO’su Gary Shapiro CES 2009'un açılış konuşmasını yapacak. Konuşmasında sektörün durumunu değerlendirecek olan Shapiro'nun ardından kürsüye Sony Corporation Başkanı/CEO’su Howard Stringer gelecek ve Sony stratejisini tanıtan bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunum ile birlikte Consumer Electronics Show 2009 resmen açılacak.


 


Günün ikinci konuşmasında ise Ford Motor Company Başkanı ve CEO’su Alan Mulally otomotiv endüstrisindeki son teknolojileri  ve gündemi aktaracak.

Etkinliğin ikinci günü Intel Başkanı Craig Barrett ve Cisco Başkanı ve CEO'su John Chambers bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan Teknoloji ve Gelişmekte Olan Ülkeler (TEC) Paneli'nin açılışında konuşacak, ekonomik büyümede teknolojinin rolünü anlatacaklar. 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun