Genel 10 ŞUBAT 2010 / 16:08

Cepten adım adım takip

"BUGNEREDE" kişisel izne bağlı, bireysel bir konum bulma hizmeti.

"BUGNEREDE" kişisel izne bağlı, bireysel bir konum bulma hizmeti.


Urban Bug, web sitesi "urbanbug.org" ve "BUGNEREDE" uygulamalarını hayata geçirdi. Şehir rehberi, sosyo ve "BUGNEREDE" bölümlerinden oluşan sitesi ile kullanıcılar; güncel haberleri takip edebiliyor, şehirde yapılan etkinliklerden haberdar olabiliyor, video&müzik paylaşımlarını yapabiliyor ve ortak ilgi alanlarını paylaşabiliyor. Tanıtımı 6 Şubat 2010 tarihinde gerçekleşen "BUGNEREDE" uygulaması ile artık tüm böcekler birbirlerinden kolayca haberdar olabilecek. Sistem internet üzerinde çalışabilmenin yanı sıra Blackberry ve iPhone uygulamaları ile de mobil cihazlar ile de kullanılabilecek.

"BUGNEREDE" kişisel izne bağlı, bireysel bir konum bulma hizmeti. İletişimde olmak isteyen tüm böcekler bir SMS ile kurgulanan onay sürecini tamamladıktan sonra, birbirlerinden diledikleri zaman haberdar olabilecek.

"BUGNEREDE" ile gittiğiniz bir kulüpte beklediğiniz arkadaşınızın ne zaman yanınızda olacağını, bir iki saatlik boş vaktinizi beraber geçirebileceğiniz böceklerin size yakın bir yerlerde dolaşıp dolaşmadığına kadar birçok bilgiye cep telefonunuzdan ulaşabileceksiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun