Genel 17 ARALIK 2009 / 14:59

Ceplere Google Maps takviyesi

Google Maps'iin yeni sürümü pek çok şeyi değiştiriyor.

Google Maps'iin yeni sürümü pek çok şeyi değiştiriyor.


Harita programı Google Maps Symbian ve Windows Mobile tabanlı cep telefonları için 3.3 sürümüyle indirilmeye sunuldu. Güncel sürüm kişisel yer imleri için eşitleme fonksiyonu sunuyor. Böylece PC'de seçilmiş hedeflere veya mekanlara Symbian veya Windows tabanlı cep telefonlarından tekrar erişilebiliyor. Apple, iPhone veya Android gibi diğer platformlar için de aynı yenilik kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilecek.

Yeni sürümü kullanmak için cep telefonunuzdaki tarayıcıyla m.google.com/maps adresine girmeli ve güncel sürümü cep telefonunuza indirmelisiniz. Ayrıca iPhone kullananlar artık Google Maps'deki aramayı sesle yönetebilecekler. Fakat bu özellik şu an için sadece İngilizce olarak çalışıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun