Genel 10 HAZİRAN 2009 / 12:51

Cep telefonundan araç takibi

Satko Teknoloji araç takip sistemi kapsamında ilgilileri WebTRACS Mobile ile buluşturuyor.

Satko Teknoloji araç takip sistemi kapsamında ilgilileri WebTRACS Mobile ile buluşturuyor.


Bir mobil cihaz tabanlı araç takip sistemi hizmeti olan WebTRACS Mobile, araçları olan firmaların ofis içi ve ofis dışı (acenteler, yurtiçi-yurtdışı bürolar) kullanıcılarının Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, Mobil Araç Terminal Seti ile donatılmış araçlarını, mobil Internet altyapısı kullanarak Satko web sunucuları üzerinden takip edebilmesini sağlıyor.


WebTRACS Mobile sistemi kullanıcıları, kendilerine verilen yetkiler kapsamında araçlarını Satko harita sunucusunu kullanarak dijital ortamda izleyebiliyor, Satko haberleşme sunucuları üzerinden karşılıklı iletişime geçebiliyorlar. WebTRACS Mobile uygulamasından yararlanmak isteyen Apple iPhone, BlackBerry gibi PDA cihazlara sahip kullanıcılar sisteme aractakip.satko.com.tr adresinden kullanıcı adı ve parolaları ile girebiliyor ve kullandıkları PDA cihazlarına özel arayüzlerle araç filolarını bu cihazlar üzerinden izleyebiliyorlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun