Genel 20 ARALIK 2010 / 15:53

CEO’lar Barcelona’da buluşuyor

İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlenecek 2011 GSMA Mobil Dünya Kongresi’ne katılacak isimler belli oluyor.

İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlenecek 2011 GSMA Mobil Dünya Kongresi’ne katılacak isimler belli oluyor.


GSMA Mobil Dünya Kongresi 2011, bu yıl yine İspanya'nın Barcelona şehrinde düzenlenecek. 14-17 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek kongrenin programı ve katılımcıları da yavaş yavaş belli oluyor.

GSMA, daha önce kongreye Randall Stephenson, Eric Schmidt, Peter Chou, Paul Otellini, Steve Ballmer, Stephen Elop, Dick Costolo, Carol Bartz gibi önde gelen teknoloji şirketlerinin CEO'larının katılacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta içinde kongreye konuşmacı olarak katılacak isimlerden birkaçı daha belli oldu. 2011 GSMA Mobil Dünya Kongresi'nde Cisco CEO'su John Chambers, Ericsson CEO'su Hans Vestberg ve Telefónica CEO'su César Alierta konuşma yapacaklar.

GSMA sözcüsü Michael O’Hara, kongrenin katılımcılara mobil dünyanın geleceği hakkında ipuçları verirken, mobilitenin dünyayı nasıl değiştirmekte olduğu hakkında fikir vereceğini söylüyor. Kongerede mobil uygulama alanındaki yenilikler ve fırsatlar sergilenirken; sağlık, mobil para, yeni nesil ağ teknolojileri ve OSS/BSS gibi konu başlıklarında çeşitli oturumlar düzenlenecek.

Ayrıntılı bilgi için bu adresi ziyaret edin.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun