Genel 06 EKİM 2010 / 14:57

CeBIT'te 275 TL'ye netbook, 325 TL'ye tablet PC

Salon 7'de yer alan FreeBook standı fiyata odaklanan tüketicileri memnun edecek ürünler sunma peşinde.

Salon 7'de yer alan FreeBook standı fiyata odaklanan tüketicileri memnun edecek ürünler sunma peşinde.


Bir dizüstü veya tablet bilgisayar almaya niyetli olup da, bunlar için ayıracak fazla parası olmayanlar için fuarın 7. salonunda yer alan FreeBook standının oldukça cazip teklifleri var.

Ürünlerin teknik özelliklerini Türkiye'de iki mühendisin belirlediğini ve üretimin Çin'de yapıldığını söyleyen Tezkom Bilişim Teknolojileri'nden İlhan Canıtez, çalışmalarının tamamen fiyat odaklı olduğunu ve en iyi özellikleri en uygun fiyatlara sunmak için çalıştıklarını söylüyor. İki aydır pazarda olan ürünlerinin fiyatıyla tüketicileri oldukça şaşırttığını belirten Canıtez, ürünlerinin bir bilgisayardan beklenebilecek çok sayıda fonksiyonu yerine getirebildiği vurguluyor.

275 TL'ye satılan FreeBook Windows CE6 işletim sistemiyle, TouchPad adlı dokunmatik ekranlı tablet modeli Android işletim sistemiyle çalışıyor. FreeBook'un fiyatı 275 TL. TouchPad modeline göre 325 ve 380 TL'den satılıyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun