Genel 01 MART 2011 / 14:51

"CeBIT'in ilk gününde ilgiden memnunuz"

Yaklaşık 850 mühendisiyle Ar-Ge’ye büyük önem veren Netaş özellikle sistem bütünleştirici rolüyle yurtdışında da öne çıkmak istiyor.


[caption id="attachment_20252" align="alignnone" width="455" caption="Netaş Operatörler ve Kurumlar Teknoloji Direktörü Öner Tekin"][/caption]
Ciena, Kapsch CarrierCom, Avaya ve Genband gibi sektörün önde gelen markalarıyla çalışan şirket, taşıyıcı Ethernet ve optik, GSM-R, kurumsal ve taşıyıcı VoIP gibi birçok yeni nesil teknoloji üzerinde çalışıyor.Fuarda yurtdışına ihracat yaptığı ülkelerin sayısını artırmak isteyen Netaş, henüz fuarın ilk günü olmasına rağmen yoğun ilgiden oldukça memnun görünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun