Genel 05 ŞUBAT 2010 / 11:59

CeBIT'in iki yıllık ana sponsoru belli oldu

CeBIT Bilişim Eurasia'nın ana sponsoru önümüzdeki iki yıl boyunca Türksat olacak.

CeBIT Bilişim Eurasia'nın ana sponsoru önümüzdeki iki yıl boyunca Türksat olacak.


6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarı, bilişim sektörünün önde gelen firmalarını ve teknoloji meraklıları buluşturmaya devam ediyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl ve önümüzdeki yıl da fuarın ana sponsorluğunu üstlenen ve dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biri olan Türksat, uydular üzerinden sağladığı her türlü haberleşme hizmetinin yanı sıra ileri iletişim teknolojilerini yaşamın her alanında etkin kılan dev projelerini katılımcı ve ziyaretçilere sunacak.

Yenilenen yapısıyla kapılarını ziyaretçilere açacak olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarında bu yıl, "İş Dünyası" ve "Dijital Yaşam" ana bölümlerinin yanı sıra "Kamu Sektörü" ve "Medya & Özel Sunumlar" adında iki yeni ana bölüm yer alacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun