Genel 07 EKİM 2010 / 08:41

CeBIT Fuarı’nda dünyanın parası sayılıyor

Banknot kontrol cihazları üreten JCM Europe GmbH şirketi CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na ilk katılanlardan.

Banknot kontrol cihazları üreten JCM Europe GmbH şirketi CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na ilk katılanlardan.


Fuarın ilk gününde gözümüze takılan standlardan biri de Türkiye’de ilk kez fuara katılan JCM Europe GmbH şirketi oldu. Bir Alman şirketi olan JCM Europe, pek çok sektöre banknot kontrol makineleri üretiyor. Banknotların ya da faturaların sahte olup olmadığını kontrol eden JCM makineleri pek çok ülkeye ihraç ediliyor.

Ürünleri ve fuara katılımları hakkında konuşan JCM Europe GmbH şirketi Satış Müdürü Andreas Hildebrandt, “İlk kez Türkiye’de stand açıyoruz. Türkiye’de ödeme sistemleri çoğaldığı için kendimizi tanıtmak ve bu fuarda yeni iş fırsatları yakalamak istiyoruz. Banknot kontrol çözümlerimiz kahve makinelerinden fatura ödeme cihazlarına kadar bütün ödeme sistemi gereken makinelerde kullanılabiliyor. Türkiye’den de yeni müşteriler kazanmak istediğimiz için buradayız ve umutluyuz” şeklinde konuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun