Genel 06 EKİM 2010 / 06:36

CeBIT Bilişim Eurasia 2010 başlıyor

Fuar İstanbul'da 11. kez kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Fuar İstanbul'da 11. kez kapılarını ziyaretçilere açıyor.


İstanbul'u Avrasya'nın ‘Bilişim Başkenti' haline getirme misyonuyla 11 yıldır düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia 2010'un başlamasına sayılı dakikalar kaldı.

Her yıl dünyanın çeşitli ülke ve şehirlerinden onbinlerce teknoloji tutkununun yanı sıra, ulusal ve uluslararası firmaları, kamu kurumlarını, devlet yetkililerini, Sivil Toplum Kuruluşları ve akademisyenleri aynı çatı altında bir araya getiren CeBIT Bilişim Eurasia'da bu yıl birbirinden farklı hizmet, ürün ve çözümler sergilenecek. 6-10 Ekim'de iş dünyası ve dijital yaşama yönelik binlerce ürün ve hizmetin ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuar bu yıl HİFAŞ tarafından organize edilecek forum, konferans ve seminerlerle farklı bir bilgi paylaşım platformu da sunacak.

Türkiye'nin artan bölgesel gücü, gelişen yeni iş ilişkileri ve iş modellerinin yanı sıra Türkiye'nin çevre ülkeler tarafından model olarak gösterileceği yeni bir platform olan "Akıllı Yaşam Konseptleri" de ilk defa CeBIT Bilişim Eurasia 2010'da sergilenecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun