Genel 28 EYLÜL 2010 / 14:03

CeBIT’te kataloglar cebe yüklenecek

Bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılan şirketler kataloglarını mobil uygulama olarak dağıtacak.

Bu yıl CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılan şirketler kataloglarını mobil uygulama olarak dağıtacak.


CeBIT Bilişim Eurasia 2010’a katılan şirketler, bu yıl kataloglarını ziyaretçilerin cebine yüklemeye hazırlanıyor. Fuarın mobil uygulama sponsoru Bircom’un Phonsai yazılımı sayesinde şirketler ilk kez broşür ve kataloglarını mobil uygulama olarak hazırlayarak tanıtımlarını gerçekleştirecekler.

Fuar ziyaretçileri ise ilgilendikleri şirketin mobil katalogunu anında cep telefonlarına yükleyebilecek.

Peki uygulama nasıl işleyecek?

Cep telefonuna yüklenen uygulama şirket logosuyla birlikte cep telefonu menüsüne yerleşecek. Dahası şirketler katalog ve broşürlerini kimlerin ve kaç kişinin yüklediği bilgisine de sahip olabilecek.

Phonsai ile geliştirilen mobil kataloglar Android ve iPhone da dahil olmak üzere 2 binin üzerinde farklı cep telefonu modelinde, yani piyasadaki cep telefonlarının yüzde 99’unda çalışabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun