Genel 06 MART 2009 / 15:50

CeBIT’te ASUS rüzgârı

ASUS, bu yıl da sergilediği ürünlerle; yenilikçi ve öncü üretici misyonunu CeBIT’te gözler önüne seriyor.

ASUS, bu yıl da sergilediği ürünlerle; yenilikçi ve öncü üretici misyonunu CeBIT’te gözler önüne seriyor.


İşte Cebit 2009 çerçevesinde ASUS standında sergilenen ürünlerden bazıları:


ASUS kullanıcıların düşünce ve önerileri doğrultusunda geliştirdiği, çift ekranlı dizüstü bilgisayarı CeBIT’te tanıttı. ASUS ve Intel tarafından yürütülen “Kendi PC’nizi Tasarlayın” (community designed PC) projesi hala devam ediyor ve kullanıcılardan gelen destek sürüyor. Dolayısıyla ASUS bu konsept bilgisayarın tasarlanmasıyla ilgili kullanıcıların önerilerini değerlendirmeye devam ediyor.  


Intel X38 yongaseti ve yüksek hızlı Intel Core 2 Duo işlemcisinden güç alan W90’ın başarısı ASUS Turbo Gear teknolojisiyle yüzde 25 daha artırılabiliyor.  


Eee PC 1008HA 2.5 cm kalınlığında ve 1.1 kg ağırlığında. Ayrıca WiMAX desteği ve 3.75G mobil internet bağlantıları bulunuyor.  


ASUS Marine Cool konsept anakartı, geleneksel soğutma teknolojilerinin de ötesinde, soğutma performansını ve verimliliğini büyük oranda arttıran seramik ve metal plakalarla insanların dayanamayacağı kadar sıcak ve nemli ortamlarda bile rahatlıkla çalışabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun