Genel 10 ŞUBAT 2010 / 09:22

Cebinizi "Penguen"ler basacak

Penguenseverler artık mizahı telefonlarından sayfa sayfa okuyabilecek.

Penguenseverler artık mizahı telefonlarından sayfa sayfa okuyabilecek.


Haftalık mizah dergisi Penguen yeni bir uygulama başlatarak, 11 Şubat Perşembe tarihli yeni sayısıyla birlikte dileyen okuyucularına cep telefonundan da ulaşacak. Turkcell kullanıcılarına özel olarak hazırlanan Penguen Mobil uygulamasıyla birlikte, haftada 5 SMS ya da 10 kontör karşılığı üye olan herkes, derginin o hafta çıkan yeni sayısının tamamının yanı sıra geriye dönük 11 sayılık arşivine de ulaşabilecek.

PENGUEN yazıp Turkcell 5221'e kısa mesaj gönderen herkes, bundan böyle Penguen'in tüm sayfalarını, en sevdikleri yazar ve çizerlerin köşelerini yüksek görüntü kalitesiyle cep telefonlarından okuyabilecek.

Penguen Mobil'i ücretsiz indirmek için www.penguen.com/mobil ya da http://p.volovita.com/p adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun