Genel 17 EKİM 2008 / 12:21

CBS Bilişim ERP çözümleri ihracatına başladı

İngiltere, Mısır, Pakistan, Ürdün, KKTC ve Türk Cumhuriyetleri’ne yazılım ihraç etmeye başlayan CBS Bilişim, geliştirilecek uluslararası işbirliklerinin sektöre de katkı sağlayacağını düşünüyor.

İngiltere, Mısır, Pakistan, Ürdün, KKTC ve Türk Cumhuriyetleri’ne yazılım ihraç etmeye başlayan CBS Bilişim, geliştirilecek uluslararası işbirliklerinin sektöre de katkı sağlayacağını düşünüyor.


CBS Bilişim-Sentez Yazılım işbirliğiyle geliştirilen tekstil ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümleri, İngiltere, Mısır, Pakistan, Ürdün, KKTC ve Türk Cumhuriyetlerine ihraç edilmeye başlandı. Birçok ülke tarafından tercih edilen ERP çözümünün sekiz farklı uygulama yazılımı bulunuyor. SentezXL, SentezVogue, SentezVerimlilik, SentezExpo, SentezKnit, SentezWeave, SentezDye, SentezYarn gibi uygulama-çözüm yazılımları ile tekstil sektöründe daha verimli bir çalışma süreci hedefleniyor.


Tekstil sektörünün ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerini söyleyen CBS Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Celal Bektaş, ihtiyaçlar doğrultusunda sundukları çözümlerle üretim ve maliyetlerin her aşamasının kontrol edilebildiğini ve işlerin çok kolaylaştığını belirtiyor. Bektaş, gelişme hedeflerine ilişkin olarak şunları da sözlerine ekliyor: “Yurtdışında oluşturacağımız ofislerle de yabancı müşterilerimize yerinde hizmet ve destek vereceğiz. Ayrıca,  yabancı tekstil firmalarıyla geliştirmeye başladığımız işbirliklerinin yaratacağı sinerjinin de sektöre yarar sağlayacağına inanıyorum. Mevcut birikimimize yeni işbirliklerinden elde edeceğimiz deneyimleri katıp tekstil sektörüne sunduğumuz hizmet, çözüm ve desteklerimizi daha da zenginleştireceğiz.”www.cbsbilisim.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun