Genel 18 ŞUBAT 2010 / 14:23

Casio ile hayata pembe gülümseyin

Casio Exilim serisinin yeni üyesi 12 megapiksellik EX-Z280'i duyurdu.

Casio Exilim serisinin yeni üyesi 12 megapiksellik EX-Z280'i duyurdu.


Casio dijital fotoğraf makinelerinin Exilim serisindeki yeni üyesi Z280, yüksek performansı ve eğlenceli fonksiyonları ile giriş seviyesinden profesyonele geniş bir kitleye hitap ediyor. 142 gram ağırlığı ile kullanıcısına taşıma kolaylığı sunan ürün, mutlu anları unutulmaz hatıralara çevirebilmek için fotoğraf çekmeyi tek bir tuşa indirdi.

12 megapiksel efektif çözünürlük, 26 mm geniş açılı 4x optik yakınlaştırma objektif, CCD kaydırmalı görüntü sabitleme mekanizması ve yüz algılama teknolojisi ile donatılan EX-Z280, Engine 4.0 görüntü işlemcisiyle hız tutkunlarının beklentilerini karşılayacak.

Her yeni ürününde kullanıcıların çektikleri fotoğraftan daha iyi sonuç alabilmesi için yeni teknolojiler kullanan Casio, EX-Z280'de ‘Dinamik fotoğraf' fonksiyonuna da yer verdi. Çekilen seri fotoğrafların hareketli görüntüye çevrilmesine olanak tanıyan bu teknolojiyle hatıralar yeni bir boyut kazandırıyor.

Ürün, KDV dahil 499 TL fiyatıyla teknoloji marketlerinde satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun