Genel 07 EKİM 2011 / 16:41

Çarşıdan aldık bir tane, Dojop'a geldik bin tane

Orta Doğu ve Türk cumhuriyetlerinde Ncomputing ürünlerinin dağıtıcılığını yapan Dojop Teknoloji, bu ürünlerle birden çok bilgisayara ihtiyaç duyulan her çalışma ortamında tasarruflu çözüm sunuyor. Yenileme, bakım ve enerji masraflarını büyük ölçüden ortadan kaldıran çözümü değerlendiren Dojop Teknoloji CEO’su S. Mustafa Canoğlu, “Günümüzde bilgisayarlar 2 ve 4 çekirdekli işlemcilere sahip. Bizim ürünlerimiz, buradaki atıl kapasiteyi değerlendirerek çok bilgisayara ihtiyaç duyan kurumlara maliyet avantajı sağlıyor. 10 veya 100 kullanıcıyı bir bilgisayar üzerinde birleştirebiliyoruz” dedi.

Hedef kitlelerini ‘birden fazla bilgisayar kullanan ve bunlarla sorun yaşayan herkes’ olarak tanımlayan Canoğlu, bu yıl 30 bin kullanıcı sayısını geçtiklerini ve birçok stratejik kurumun da müşterileri arasında bulunduğunu dile getirdi. Fuarda L300 modelinin ön plana çıktığını vurgulayan Canoğlu, ürünün kullanıcıya normal bir bilgisayarda yapabildiği her şeyi yapabilme fırsatı sunduğunu belirtti.

L300’de 4 USB çıkışı, dokunmmatik ekran desteği, birden çok sunucuya otomatik bağlanabilme özelliği ve HD video izleme yeteneği bulunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun