Genel 14 TEMMUZ 2010 / 11:16

Canon yeni LEGRIA FS300 serisini duyurdu

Yeni Legria modelleri, kullanışlı özellikleriyle deneyimsiz kullanıcılara da hitap ediyor.

Yeni Legria modelleri, kullanışlı özellikleriyle deneyimsiz kullanıcılara da hitap ediyor.


Canon yeni LEGRIA FS300 serisini duyurdu. Canon’un en küçük ve hafif dijital video kamera serisi olan LEGRIA FS300’de modellerin her biri 225 gram ağırlığında. Modellerin görüntüleme özellikleri arasında Canon Video Lens ve DIGIC DV II işlemci bulunuyor.

LEGRIA FS300 serisinde, video çekimini kolaylaştıran özellikler bulunuyor. Serinin ‘Hızlı Başlangıç’ ve ‘Ön Kayıt’ fonksiyonları özel anları yakalamanızı sağlarken, 11 farklı çekim modu ile yapabilecekleriniz artıyor. Kamera sallantısının etkilerini en aza indirmek için modellerin her birinde uygulanan Dinamik Görüntü Sabitleyici özelliği bulunuyor. Çifte Çekim modu, kameranın ayarlarını denetleyerek kayda odaklanmanızı sağlıyor.

LEGRIA modelleri, pillerin tam olarak şarj edilmesi ile üç buçuk saate yakın çekim olanağı sunuyor.

Çoklu depolama seçenekleri

LEGRIA FS serisi çift flaş bellek özelliği ile dikkat çekerken, LEGRIA FS37 ve LEGRIA FS36’da bulunan 16GB veya 8GB’lik dahili flaş bellekler, SDH bellek kartlarını destekleyen bir kart yuvasıyla birleşiyor. Tüm bunların yanı sıra dahili bir ek belleği bulunmayan LEGRIA FS306’da ise SDHC kart yuvası bulunuyor. Yeni Legria modelleri, kullanışlı özellikleriyle deneyimsiz kullanıcılara da hitap ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun