Genel 23 ARALIK 2010 / 13:08

Canon yeni gözdelerini sundu

Canon, gelişmiş özellikli yeni PIXMA MG5250 ve PIXMA MG5150 yazıcılarını piyasaya sundu.

Canon, gelişmiş özellikli yeni PIXMA MG5250 ve PIXMA MG5150 yazıcılarını piyasaya sundu.


Canon, iki yeni çok amaçlı yazıcısını pazara sundu. Yeni tasarımlarıyla PIXMA MP560 ve MP550’nin yerini alan PIXMA MG5250 ve PIXMA MG5150 yazıcılar, dikkat çeken yazılımlarla geliyor.

Bu yeni çok amaçlı yazıcılar kullanışlı bir arabirim ve 6 santim büyüklüğünde TFT ekrana sahip. PIXMA MG5250 ve PIXMA MG5150’de bulunan Hızlı İşlem özelliğiyle kullanıcılar sık kullanılan özelliklere daha kısa sürede erişiyor ve iki küçük adımla fotoğrafları bellek kartından alarak basabiliyorlar.

Yazılımlar yaratıcılığı teşvik ediyor

Yazıcılarda bulunan Full HD Film Baskısı fonksiyonu, yaratıcılığı teşvik ederken Canon’un Dijital Fotoğraf Makineleriyle çekilen HD film veya dijital SLR fotoğraf makineleriyle yakalanan HD filmlerden tek bir kareyi seçerek basma imkânı sunuyor. Ayrıca yazıcılarda bulunan yazılımlar Film Karesi Geliştirme teknolojisini kullanarak var olan çözünürlüğü arttırabiliyor ve parazitli görüntüleri azaltabiliyor.

Kullanıcılar her iki modelle birlikte sunulan orijinal Canon mürekkep kartuşları tercih ederse, CREATIVE PARK PREMIUM sitesine ücretsiz girebiliyor. Yazıcı sahipleri böylece yerli ve yabancı birçok ünlü sanatçının eserlerine özel erişim hakkına sahip oluyor.

Yeni modellerde bulunan iyileştirilmiş Easy-PhotoPrint EX yazılımı ise yazıcıdan Flickr sitesine direkt erişim sağlıyor. Bu sayede kullanıcılara, herkesin kullanımına açık olan görselleri indirerek, basma olanağı sunuluyor.

Otomatik Fotoğraf Düzeltme özelliği, otomatik çift taraflı baskı ve çift yönlü kağıt besleme özelliği ve DVD, CD ve Blu-ray diskler üzerine doğrudan baskı yapma olanağı sunan Direct Disc baskı fonksiyonu ise yeni yazıcıların göze çarpan diğer özellikleri arasında yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun