Genel 21 EKİM 2010 / 06:27

Canon, servisi ayağınıza getirecek

“Biz size gelelim” uygulamasıyla müşteriler Canon cihazlarını servise götürmeye gerek duymayacak.

“Biz size gelelim” uygulamasıyla müşteriler Canon cihazlarını servise götürmeye gerek duymayacak.


Canon, lazer ve mürekkep püskürtmeli ürünleri için yerinde teknik servis hizmeti uygulamasını başlattı. “Biz size gelelim” uygulamasıyla Canon müşterileri, yazıcı, tarayıcı veya faks satın aldıktan sonraki 30 gün içinde yerinde teknik servis paketi satın aldıkları takdirde, cihazlarını servise götürmeye gerek duymayacak.

3 yıl boyunca geçerli olacak yerinde teknik servis paketini satın almak için www.yerindeteknikhizmet.com adresindeki yönergeleri takip etmek yeterli.

Hizmeti satın alan Canon kullanıcılarının cihazlarında bir problem oluştuğunda tek yapmaları gereken 0212 319 09 19 numaralı Canon çağrı merkezini arayarak bildirimde bulunmak. Teknik ekip en geç ertesi iş gününde belirtilen adreste oluyor. Bilgi ve danışma hizmeti için de yine aynı numarayı arayarak destek almak mümkün.

‘Yerinde teknik servis’ paketinin yanı sıra ‘yerinde kurulum’ ve ‘garanti süresini 3 yıla uzatma’ paketlerini de satışa sunan Canon’un bu hizmetlerinin satışı da yine www.yerindeteknikhizmet.com adresinden gerçekleştiriliyor.

Yerinde kurulum paketi ile Canon teknik servis ekibi ev veya ofislere giderek cihazın tüm kurulum ve ayarlarını gerçekleştiriyor. Garanti süresi uzatma paketinde ise standart 2 yıllık garanti süresi 3 yıla uzatılıyor.

3 yıllık garanti paketi ise Türkiye’de tüm şehirler için geçerli olurken, yerinde servis paketi ve kurulum hizmeti şimdilik sadece İstanbul, Adana, Ankara ve İzmir’de geçerli.