Genel 02 ARALIK 2010 / 08:53

Canon Pixma yazıcıların yeni serisi piyasada

Canon, tasarım açısından bir hayli güvendiği yeni nesil PIXMA yazıcılarını piyasaya sundu.

Canon, tasarım açısından bir hayli güvendiği yeni nesil PIXMA yazıcılarını piyasaya sundu.


Canon, tasarımı kadar üstün özelliklerine ve yazılımlarına da güvendiği yeni nesil PIXMA yazıcılarını piyasaya sundu. Başlangıç seviyesinden profesyonel kullanıcılara kadar herkes için uygun modellere sahip olan yeni seri, yüksek kalitede baskı elde etmek için gelişmiş özellikler içeriyor.

Canon'un yeni yazıcı serisi tasarım ve fonksiyonelliği yeni bir seviyeye taşırken, PIXMA markasının geleneksel üst seviye teknolojik özelliklerini de koruyor. Yeni akıllı dokunmatik sistem, Full HD video baskı özelliği (ed: video görüntüsü içinden seçilen herhangi bir karenin fotoğraf olarak basılması kastediliyor) ve Easy-PhotoPrint EX yazılımıyla doğrudan Flickr erişimi sağlayan modeller, tasarımıyla dikkat çekiyor.

Serinin en iyi ürünleri PIXMA MG8150 ve PIXMA MG6150 model numaralarını taşıyor.

Videolardan istediğiniz kareyi basın

Canon'un yeni Full HD video baskı özelliğine sahip olan modeller, ilgili yazılım sayesinde kullanıcılara, Canon dijital fotoğraf makineleriyle çekilen HD videolarından veya Canon'un dijital SLR serisiyle çekilen Full HD videolarından diledikleri anları basabilme fırsatı sunuyor. Film kare geliştirme özelliğiyse fotoğrafı oluşturan görüntüden önceki ve sonraki kareleri analiz ederek görüntü bozukluklarını ortadan kaldırıyor ve yüksek kaliteye sahip görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Canon'un kullanımı kolay Easy-PhotoPrint EX yazılımı tüm seride standart olarak bulunuyor. Bu yazılım, kullanıcıların favori fotoğraflarıyla daha yaratıcı olmasını sağlarken, kendi görüntü kütüphanelerinden fotoğraflar, takvimler ve albümler basmalarına da imkân tanıyor. Yazıcılarda bulunan Flickr'a (popüler fotoğraf paylaşım sitesi) yazılım içi erişimi özelliği sayesinde, kullanıcıların fotoğraflarını herkesle paylaşabilmeleri sağlanıyor.

PIXMA'larda eski ve yeni harmanlanıyor

Tüm modellerinde klasik PIXMA özelliklerine de sahip olan yeni seri, bu sayede kullanıcılara kullanım kolaylığı ve işlevsellik vaat ediyor. Kullanımı basit olan seri (modele bağlı olmak üzere), kullanıcıların basit, temiz ve net doküman taraması için Blu-ray, DVD ve CD üzerine baskı, otomatik çift taraflı baskı, otomatik açılan çıktı kapağı ve otomatik doküman düzenleme özelliklerinden, hızlı eylem için hızlı başlangıç özelliğinden faydalanabilmenizi sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun