Genel 13 NİSAN 2010 / 09:30

Canon imagePROGRAF serisine üç yeni güç

Canon, üç yeni imagePROGRAF geniş format modelini piyasaya sürdü.

Canon, üç yeni imagePROGRAF geniş format modelini piyasaya sürdü.


Canon'un yeni geliştirdiği 12-renk LUCIA EX pigment mürekkep sistemi ile geniş format baskı talebine karşılık veren imagePROGRAF iPF8300, iPF6350 ve iPF6300 modelleri bir önceki imagePROGRAF iPFx100 serisine göre yüzde 20 oranında daha geniş bir renk skalası sunuyor.

Canon imagePROGRAF serisinin yeni modellerinin her biri; prova baskıları, tasarımlar ve ticari fotoğraflar gibi pek çok baskı uygulamasına imkan tanımak amacıyla CGS, ColorGATE, DEV studio, EFI, Eisfeld(PosterJet), GMG, ONYX Graphics ve SCP gibi önemli sağlayıcıların sunduğu tüm Taramalı Görüntü İşlemciler tarafından destekleniyor.

Günümüzde geniş format yazıcılar için kağıt ve malzeme seçenekleri giderek artıyor. Canon bu amaçla geliştirdiği yeni Medya Biçimlendirme Aracı ile kullanıcıların, yalnızca orijinal Canon marka kağıtlarıyla değil, diğer kağıt ve malzemelerle elde edilen çıktıların kesinlik ve kalitesini ayarlamak üzere, kağıt ayarlarında değişikler yapabilmelerini sağlıyor.

Yeni LUCIA EX mürekkep setinin renk skalasından tam olarak faydalanabilmek için yeni imagePROGRAF modellerinin her biri renk başına 2 bin 560 püskürtücü ve dört pikolitrelik süper ince damlayı inç başına tam olarak 2400x1200 nokta çözünürlükte basabiliyor.

Canon iPF8300 ve iPF6350 modelleri yüksek hacimli baskı ve iş akışlarını desteklemek amacıyla, daha hızlı dosya sıralama ve işleri doğrudan yazıcı üzerinden tekrar basma imkanı sağlayan 80 GB yüksek kapasiteli bir sabit disk sürücüye sahip. Ayrıca yeni modellerin hepsinde standart olarak gigabit Ethernet ağ arayüzü ve otomatik çift bıçaklı bir kesici bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun