Genel 02 ŞUBAT 2010 / 10:38

Canon imageFORMULA DR-2020U geliyor

Yeni Canon imageFORMULA DR-2020U, kompakt yapısı ile ofislere çözümler sunuyor.

Yeni Canon imageFORMULA DR-2020U, kompakt yapısı ile ofislere çözümler sunuyor.


 

Canon, üç farklı tarama seçeneği sunan Canon imageFORMULA DR-2020U ile ofis ortamlarına hız kazandırıyor. Şık tasarımı ve parlak siyah dış yüzeyi ile çekici bir görünüme sahip olan Canon imageFORMULA DR-2020U, özellikle farklı doküman tarama ihtiyaçları olan bireysel kullanıcılara sunduğu yüksek hızlı ve çok amaçlı tarama seçenekleri ile öne çıkıyor. Hızlı deste tarama için otomatik doküman besleyicisine bir defada 50 sayfa yüklenebilirken, hassas dokümanlar ve kitaplar manüel olarak taranabiliyor. Ayrıca tek seferde 15 kartvizit, özel tasarlanmış kartvizit besleyicisine yerleştirilerek iş bağlantı bilgileri hızla depolanabiliyor. Paketle birlikte gelen BizCard yazılımı sayesinde bu bağlantı bilgileri, e-posta adres dosyası gibi kullanışlı, arama yapılabilen dijital bir veri tabanına dönüşüyor; hızlı erişim ve gelişmiş yönetim sağlıyor.

Canon Europe'un Avrupa Doküman Tarama Çözümleri Müdürü Sean Suematsu, "Önümüzdeki birkaç yıl içinde, şirketler etkin doküman yönetiminin ticari avantajlarını keşfettikçe, Avrupa'da yüksek hızlı doküman tarayıcı pazarında çift basamaklı rakamlarla ifade edilecek bir büyümenin yaşanması bekleniyor. Buradan yola çıkan Canon, DR-2020U'yi geniş bir yelpazede tarama yapabilmek için kullanımı kolay ve çok amaçlı tarayıcılara ihtiyaç duyan ofis, küçük çaplı ofis ve ev ofis pazarı için özel olarak üretti" açıklamasını yaptı.

Sezgisel ve kullanımı kolay işlem paneli, e-posta için tarama, dosya için tarama ve yazıcı için tarama gibi sık gerçekleştirilen tarama görevleri için resimli butonlara sahip olan cihaz, Canon'un en yeni CaptureOnTouch yazılımı sayesinde eski karmaşık tarama görevlerini "tek dokunuşla" gerçekleştirebiliyor. Böylelikle tarama işlemi basitleşirken, hatalar azalıyor ve zamandan da tasarruf ediliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun