Genel 17 MART 2009 / 13:05

Canon dijital baskıda şeffaf boyuta geçiyor

Canon, baskı sanayinde şeffaf toner kullanan ilk düşük hacimli üretim sistemi imagePRESS C1+’yı Türk pazarına sundu.

Canon, baskı sanayinde şeffaf toner kullanan ilk düşük hacimli üretim sistemi imagePRESS C1+’yı Türk pazarına sundu.


Yeni sistem, çıkışlarda isteğe göre metalik, bölgesel parlaklaştırma veya matlaştırma gibi sonuçlar verebiliyor.Filigranlı güvenlik baskı özellikleri bulunan Canon imagePRESS C1+, dokümanların sahtelerinin yapılması veya çoğaltılmasını önlüyor.  


Canon imagePRESS C1+, 2006 yılındaki lansmanından bu yana Avrupa’da kopya/baskı merkezleri, reklam ajansları, ticari matbaalar, yaratıcı hizmetler ve tasarım şirketlerine 3.500 adetten fazla satıldı. Tam renkli görüntünün önemli olduğu baskıları istenildiğinde offset benzeri yapabilme olanağı veren yeni baskı sistemi, beşinci toner dokümanlara çok büyük miktarda artı değer getirecek ek olanaklar sunuyor.  


Şubat sonu itibariyle Türkiye’de de satışa sunulan ürünü Canon Eurasia, Türk basım sanayi, baskı merkezleri, reklam ajanslarıyla buluşturmak üzere, Kozyatağı’ndaki merkez ofisinde bulunan showroom’una imagePRESS C1+’yı kurdu ve belirli plan dahilinde sektörel uygulamalı çalışmalara başladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun