Genel 24 KASIM 2009 / 08:55

Canon'dan yeni yazıcı: PIXMA MP560

Canon PIXMA MP560 Hepsi-Bir-Arada yazıcı, ev kullanıcılarına fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı imkanı ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Canon PIXMA MP560 Hepsi-Bir-Arada yazıcı, ev kullanıcılarına fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı imkanı ve kullanım kolaylığı sunuyor.


Canon PIXMA MP560 Hepsi-Bir-Arada özellikli yazıcı ile ev kullanıcılarına, fotoğraf meraklılarına ve profesyonel kullanıcılara - basit kağıt dokümanlardan yüksek çözünürlüklü dijital imajlara kadar - tüm baskılarda kolay kullanım ve mükemmel sonuç sunuyor. Kablosuz bağlantı özelliği, otomatik çift taraflı baskı yapabilmesi ve USB bellek ya da flash bellek kartlarından direkt çıktı alınabilmesi Canon PIXMA MP560'ın en önemli özellikleri arasında bulunuyor. 5.0 cm renkli TFT ekran ve yeni kolay kullanım butonu ise PIXMA 560'ın kullanımı kolaylaştıran özellikleri.

Auto Photo Fix II ve Easy-WebPrint EX'in birleşimi ise web sitesinden seçilen önemli bölümlerin ustalıkla kesilip daha sonra basılmasını ya da PDF olarak saklanmasını mümkün kılıyor. Easy-WebPrint EX yazılımı çeşitli web sitelerinden seçilen içeriğin tek bir dosyada birleştirilmesini sağlayarak kağıt ve mürekkepten tasarruf da sağlıyor. Easy-WebPrint EX yazılımı www.canon-europe.com adresinden indirilebiliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun