Genel 29 ARALIK 2009 / 08:31

Canon'dan öğrenciler için hepsi bir arada

Canon, yeni PIXMA yazıcılarıyla uygun fiyat ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

Canon, yeni PIXMA yazıcılarıyla uygun fiyat ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.


Canon, öğrencileri ve ev kullanıcılarını hedefleyen uygun fiyatlı yeni Pixma serisi yazıcılarını piyasaya sürdü. Yeni PIXMA MP250 ve MP270 yazıcılar, 4800 dpi çözünürlükte baskı yapabilen kartuşları ile fotoğraf laboratuvarı kalitesinde baskı sunan teknolojileri kullanıyor. Kolay yerleştirilebilen kartuşları ve kullanıcı dostu yazılımları sayesinde kullanıcılar, kutudan çıkarır çıkarmaz yazıcılarını hemen kurabiliyor ve baskı almaya başlayabiliyor.

Yazıcıların kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanan yazılımlar arasında karanlık çıkmış fotoğrafları otomatik olarak düzeltme gibi fonksiyonlara sahip Auto Photo Fix II yer alıyor. Fotoğrafı çok sayıda bölgeye ayırdıktan sonra akıllı hesaplamalar yaparak her bölgedeki düşük ışık seviyesini hesaplıyor ve fotoğrafın kontrast, parlaklık ve rengini otomatik olarak düzelterek kullanıcılara daha iyi ve dengelenmiş fotoğraflar sunuyor.

Seride yer alan bir diğer özellik ise www.canon-europe.com adresinden yükleyebilecekleri ve kullanıcıların web sitesinden seçtikleri kareleri otomatik olarak kesip daha sonra basmalarını ya da bir bilgisayara kaydetmelerini sağlayan Easy-WebPrint EX yazılımı. Yazılımla kullanıcılar, farklı web sitelerinden çok sayıda kare ve içeriği tek bir sayfada birleştirerek hem kağıt hem de mürekkepten tasarruf edebiliyor.

Canon'un PIXMA MP250 ve PIXMA MP270 modelleri Windows Vista, Windows XP, Windows 2000 ve 10.3.9'dan 10.5'e Mac OS X ile uyumlu çalışıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun