Genel 05 EKİM 2015 / 13:03

Canlı yayında yangın paniği

Japon bir canlı yayıncı, elinden yanan kibriti düşürmesiyle başlayan akıl tutulması sonucunda evini komple yakmayı başardı.

Twitch, YouTube ve Periscope (hele ki Periscope) gibi canlı yayın platformlarının artmasıyla beraber, pek çok kişi yayıncıların evlerinde olan bitenden anlık olarak haberi olmaya başladı. Bu durum beraberinde evde yaşanan kazaların ve komik olayların da kameralara yansımasına, hızlı bir şekilde yayılmasına sebep oluyor. Forsen adındaki yayıncı ağzında kenevirle, Lifecoach'un ise cinsel ilişki esnasında kameralara yakalanmıştı. Her ne kadar görüntülenmemesi gereken şeyler olsalar da "dalgınlık" veya "unutkanlık" olarak değerlendirilebilirler.

Dün bir Japon yayıncının başına gelen ufak bir şeyin ardından gerçekleştirdiği eylemler ise insana hayatın anlamını sorgulatır nitelikte. Elindeki kibriti yakmaya çalışırken kutuyu tutuşturması, ardından yanan kibriti çöplere atması, tutuşmuş çöpleri götürüp ahşap dolabın önüne yatırması ve daha fazlası... Hepsini aşağıdaki efsane videoda izleyebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun