Genel 21 KASIM 2008 / 11:40

Cam kapaklı cep telefonu

Külkedisi masalının modern çağ versiyonunu yaşamak ve yaşatmak isteyenler için...

Külkedisi masalının modern çağ versiyonunu yaşamak ve yaşatmak isteyenler için...


Yeni aldığımız bir cep telefonunu yere düşürüp çizersek herhalde hepimiz çok üzülürüz. Peki sağlamlık cep telefonu kullanıcılarının başta gelen beklentileri arasındayken bir cep telefonu üreticisi firmanın cam kapaklı cep telefonu tasarlaması da neden?


Gördüğünüz gibi hayal gücü sınır tanımıyor. Henüz konsept aşamasında olan iki cam katmanlı Glassy Glassy cep telefonunun çizilmesin, ezilmesin diye bir de koruyucusu olur, muhtemelen. Küçükken her kızın giymeyi hayal ettiği Külkedisi'nin şık cam ayakkabısı modern çağda yerini camdan cep telefonuna bırakacak mı göreceğiz. Ama düşüp kırılırsa yenisini takdim edecek prensler, prensesler bulunur mu; orası size kalmış.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun