Genel 16 EKİM 2012 / 15:26

Çağrı Merkezi Konferansı 18-19 Ekim'de İstanbul'da

Çağrı Merkezi Konferansı 18-19 Ekim'de İstanbul'da

8. Çağrı Merkezi Konferansı, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 18-19 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Konferansın açılış konuşmasını Teleperformance Global Yönetim Grubu Başkan Yardımcısı Mark A. Pfeiffer Sr. yapacak.Ana teması “Yeni Trendler” olarak belirlenen 8. Çağrı Merkezi Konferansı, bu yıl çağrı merkezi mimarisi ve dizaynı, müşteri hizmetlerinde sosyal medya kullanımı, hızlı değişen müşteri beklentilerine aynı hızla cevap verecek stratejiler, insan kaynakları, evden çalışma olgusu, e-ticaret kavramları ve teknolojik gelişmeler gibi önemli konuları gündeme taşıyacak. Etkinlik sonunda her yıl yenilenen trendler ve kategoriler doğrultusunda sektörün başarılı temsilcilerini belirlemek için görkemli bir ödül töreni düzenlenecek.

Konferansın açılış günü ilk konuşmayı yapmak için etkinliğin ana sponsorluğunu üstlenen Teleperformance’ın Global Yönetim Grubu Başkan Yardımcısı Mark A. Pfeiffer Sr. Türkiye’ye gelecek. 25 yılı aşan üst düzey operasyon yönetimi ve danışma deneyimine sahip olan Mark A. Pfeiffer Sr.’ın oturumu, konferans programında 18 Ekim Perşembe günü saat 09.45-10.45 arasında "E-Ticaretin Gelişimi: Çağrı Merkezleri için Daha Fazla Fırsat" başlığıyla yer alacak.

Konuşmanın içeriği, ağırlıklı olarak temel e-ticaret pazarı ve sektör istatistiklerinden işletmeler arası beklenti ve fırsatlara, müşteri dağılımı analizlerinden e-performance ve e-ticaret başarı faktörlerine kadar sektörün odak noktası olan birbiriyle bağlantılı birçok konu başlığından oluşacak.

Ovum’dan Peter Ryan ve Frost & Sullivan’dan Stephen Loynd’un da analist gözüyle değerlendirmelerini içeren oturumun öncelikli amacı, çağrı merkezlerine ve müşterilere e-ticaretin gerekleri hakkında bilgi birikimi ve pratik kazandırmak. Oturum, aynı zamanda, özellikle hizmet, satış ve destek gibi e-ticaret programlarını en üst düzey güvenlikle en iyi sonuçları verecek şekilde doğru planlayabilmek, uygulayabilmek ve yönetebilmek için gereken anlayışı geliştirmeyi amaçlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun