Genel 11 NİSAN 2011 / 17:54

CA Technologies Türkiye Ülke Müdürü İlkem Özar oldu

CA Technologies Türkiye Ülke Müdürü İlkem Özar oldu

CA Technologies, Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki operasyonlarını İlkem Özar'a emanet etti. CA Technologies’teki yeni göreviyle birlikte İlkem Özar, CA Technologies Türkiye’nin tüm çalışmaları ve yönetimi, CA çözümlerinin yerel ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki pazarda konumlandırılmasından sorumlu olacak.

1970 yılında Venezuella’da doğan İlkem Özar, üniversite öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamladı. İş hayatına Saudi American Bankası’nda başlayan Özar, 1995 yılında Unilever Yiyecek Bölümü’nde Ürün Müdürü olarak Komili’nin zeytinyağı ve mısırözü ürünlerinin tüm marka ve pazarlama çalışmalarını yaptı.

1998 yılında BT sektörüne transfer olan Özar, 2005 yılına kadar Microsoft Türkiye’de Finans ve Üretim sektörüne yönelik çözümlerin satış çalışmalarını yürüttü. 2005-2009 yılları arasında yine Microsoft Türkiye’de Finansal Hizmetler Endüstri Satış Müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Özar, 2009-2010 yılları arasında Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak 79 ülkenin yer aldığı bölgedeki satış ve pazarlama çalışmalarına yönelik yeni plan, strateji ve proje geliştirdi.

Temmuz 2010’dan beri CA Technologies Türkiye çatısı altında Ülke Müdür Vekili olarak görev yapan İlkem Özar, bundan böyle CA Technologies Ülke Müdürü olarak görev yapacak.
ETİKETLER : ca ca türkiye ilkem özar
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun