Genel 30 EYLÜL 2010 / 13:09

CA bir yedekten fazlasını vaat ediyor

Şirket yeni ARC Serve ürün ailesini beklentileri yüksek olan müşterilerin hizmetine sundu.

Şirket yeni ARC Serve ürün ailesini beklentileri yüksek olan müşterilerin hizmetine sundu.


Türkiye'deki dağıtıcılarından biri olan Aptec ile birlikte iş ortakları ve kanalla buluşan CA, yeni eklemeler yaptığı ARC Serve ürün ailesini ‘Bir back-up'tan daha fazlası' sloganıyla müşterilere sunuyor.

Aptec'in ürün portföyünde yer alan markalardan biri de CA. CA'in veri yönetim, yedekleme çözümleri tarafında ürünlerinin Türkiye pazarına ulaşmasında Aptec dağıtıcı rolünü üstleniyor. Şirket, geçtiğimiz ay iş ortaklarıyla bir araya geldiği bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda CA'in yurtdışı ekibinden de katılımcılar hazır bulundu. Bunlardan biri olan CA Technologies EMEA Bölgesi Kanal Satış Direktörü Beatriz Cabrera ile hem Türkiye pazarına bakışlarını hem de kanal stratejilerini, kanala verecekleri mesajları konuştuk.

Portekiz, İsrail ve Türkiye'nin de dahil olduğu EMEA Bölgesi'nde dağıtıcılar, iş ortakları ve kanalın yönetiminden sorumlu olan Cabrera, CA'in yüzde 100 oranda kanala odaklı bir şirket olduğunu, EMEA bölgesinde de aynı şekilde kanalla, dağıtıcılarla ve iş ortaklarıyla birlikte büyümeye odaklandıklarını ifade etti. Cabrera, "Ülkelere ve bölgelere özel spesifik kanal programımız ve stratejimiz yok. CA, tüm dünya çapında aynı kanal stratejisi çerçevesinde hareket ediyor. Kanalla birlikte büyümeye önem veriyoruz. Türkiye'de de aynı bakış açısına sahibiz" dedi.

ARC Server ürün ailesi genişliyor

Türkiye pazarında önemli potansiyele işaret eden Cabrera, Türkiye'de BT pazarında özellikle nitelikli ve yetişmiş eleman varlığının ve potansiyelinin dikkatini çektiğini dile getirdi. Cabrera, Türkiye'de iş ortaklarıyla birlikte önemli projeler gerçekleştirdiklerini anlatırken, bu projelerden birçoğunun CA için dünya çapında başarı öyküleri olarak sunulduğunu ve anlatıldığını belirtti. Cabrera, "Aptec'in düzenlediği etkinlik bizim için çok yararlı oldu. Hem iş ortaklarımızla buluşmak, hem kanalın ve müşterilerin ihtiyaçlarını dinlemek adına kazanımlar elde ettik. Ayrıca ARC Serve ürün grubu ailemize yeni katılan ürünlerin de sunumunu yapıyoruz" şeklinde konuştu.

ARC Serve ürün ailesini ‘bir back-up'tan daha fazlası" sloganıyla duyurduklarına değinen Cabrera, bu noktada iddialı olduklarını, müşterilerine sundukları teknolojinin bir back-up'ın ötesi olduğunu ifade etti. Finans sektörü ve KOBİ'lerin özellikle odaklarında olduğunu kaydeden Cabrera, "Yüksek erişebilirlik kritik bir konu bizim için. ARC Serve ürün ailesiyle sunucular üzerinde toplanan kritik verilerin hiçbir kayıp olmadan, her zaman erişilebilir durumda olmasını sağlar. Yedekleme işletim maaliyetlerini azaltır. Yedekleme politikalarının otomatik ve bağımsız olarak çalışmasını sağlar. Sistemler ve veriler üzerindeki kontrolünüzü arttırır" dedi.

Bu haber BThaber gazetesinin 784. sayısında yayınlanmıştır.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun