Genel 05 KASIM 2009 / 06:48

CA 2010’a yeni çözümlerle giriyor

CA, kullanıma sunduğu yeni çözümlerle yine kurumlarda BT altyapı ve sistemlerinin en iyi şekilde yönetilmesi, güvenliğinin artırılması, fiziksel ve sanal ortamlarla uyumluluğun sağlanmasıyla maliyetlerin azaltılmasına yardımcı oluyor.

CA, kullanıma sunduğu yeni çözümlerle yine kurumlarda BT altyapı ve sistemlerinin en iyi şekilde yönetilmesi, güvenliğinin artırılması, fiziksel ve sanal ortamlarla uyumluluğun sağlanmasıyla maliyetlerin azaltılmasına yardımcı oluyor.


CA Türkiye-Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Çetin Uygun, yeni rekabetin oldukça yoğun olduğu günümüz dünyasında şirketlerin başarılı olmaları ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunabiliyor olmalarının çok önemli bir yere sahip olduğunu vurguluyor. Şirketlerin müşterilerini ellerinde tutmaları açısından, karmaşık ve web tabanlı uygulamaları sürekli olarak kullanılabilmelerinin ve yüksek performans sergilemelerinin büyük önem taşıdığının altını çizen Uygun, “Son yıllarda CA’in BT sistemlerini en iyi şekilde yönetmeleri, güvenliğini sağlamaları ve sistemlerden maksimum verimi elde etmeleri vizyonuyla geliştirdiği çözümlerle kurumların bu anlamdaki ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda 2009’un sonlarına yaklaştığımız şu günlerde Güvenlik, Uygulama Performansı ve Sanallaştırma yönetimi alanlarına yönelik olarak sunduğumuz yeni çözümleriyle yine fark yaratıyoruz” dedi.

Veri artışıyla birlikte güvenlik konusunun da öne çıktığını belirten Uygun, yeni çözüm gruplarının sağladığı avantajları ise sırasıyla şöyle açıklıyor: “Veri artışındaki patlama ve sayıları her gün artan düzenlemeler, şirketler açısından güvenlik ve uyum konularında eşi benzeri görülmemiş sıkıntılar yaratıyor. CA Güvenlik Yönetimi ve Yönetişim teknolojileri günümüzdeki güvenlik ve uyumluluk gereksinimleri için kapsamlı bir temel sağlıyor. Gelişmiş bütünleşme ve süreç otomasyonu seçenekleri sayesinde, müşterilerimiz BT ortamlarını daha ekonomik şekilde koruyabilir ve şirket içi ve dışı uyumluluk gereksinimlerini daha tutarlı bir şekilde hedef alabiliyorlar.”

Sanallaştırma çalışmalarına yönelik olarak sundukları yeni çözümlerin kurumların sanallaştırılmış kaynakları ve sistemleri yönetirken, denetim ve iş çevikliği arasında bir denge kurulabilmesini sağladığına dikkat çeken Uygun, sözlerini şöyle bitirdi: “Çözümlerimiz popüler sanallaştırma platformları dâhilindeki yönetim özellikleri üzerine inşa ediliyor ve daha iyi kurumsal sonuçlar elde etmek için bu yönetim özelliklerini kurumsal sınıf ve heterojen yönetim özellikleri ile genişletiliyor. Çözümler aynı zamanda BT yönetimi, yönetişim, otomasyon ve güvenliğe yönelik kapsamlı özellikler aracılığıyla, şirketlerin sanallaştırılmış bilgi işlem ortamlarında daha fazla maliyet tasarrufu, verimlilik ve esneklik elde etmelerine de olanak sağlıyor.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun